Місто і регіон

Дружня родина зібралась на Великоднє свято в ніжинському дитячому садочку | Ніжин

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так і в Ніжинському дитячому садочку №13 «Берізка»  об’єдналась та веселилась велика й дружня родина. Аби відзначити свято Великодня разом з вихованцями садочку, до закладу 18 квітня завітали видатні ніжинці: начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, заступник начальника управління освіти Надія Пономаренко, депутат Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько,  протоієрей Михаїл Якубів, настоятель храму святої Покрови, Матушка Дарія, директор фірми «Лакс» Анатолій Литвин, редактор  журналу «Крилаті», Голова Громадськоїорганізації «Центр новітніхініціатив та комунікації» Тетяна Винник та народна майстриня Тетяна Перевалова.

Проте завітали гості не з пустими руками, а з подарунками. Так отець Михаїл приніс дітлахам великодні паски. Але і вихованці садочку не залишились осторонь: кожна дитина принесла по пасочці аби передати їх українським бійцям в зону АТО. Адже як зазначила  завідуюча навчального закладу Наталія Примушко: «Саме завдяки відданості наших військових та добровольців на сході країни ми можемо під мирним небом святкувати це Боже свято». Обласний депутат Сергій Охонько подарував закладу ноутбук, а ніжинська поетеса Тетяна Винник  – унікальні книги, аби діти ширше пізнавали культуру.

Загалом, захід пройшов в урочистій атмосфері, діти та їх наставники були одягнені в українські вишиванки. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність, веселий дитячий сміх та аплодисменти юним артистам – всього було вдосталь у актовому залі дитсадка. Повні натхнення та душевного спокою полишали запрошені стіни дитячого садочку з подарованими вихованцями сувеніри у вигляді розписаних яєчок, які вони розмальовували разом з ніжинськими художницями Оксаною Грек та Тетяною Переваловою.

Марина Волинець

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close