Новини Чернігова

Другого підозрюваного у вбивстві інкасаторів на Чернігівщині, залишили під вартою

Другого підозрюваного у вбивстві інкасаторів на Чернігівщині, залишили під вартою

Апеляційний суд Чернігівської області сьогодні, 28 листопада, не задовольнив клопотання адвокатів Володимира Терещенка і залишив у силі рішення Новозаводського районного суду щодо тримання підозрюваного у вбивстві інкасаторів Приватбанку під вартою.

Захисники наполягали на цілодобовому домашньому арешті. Мовляв, всі 2 роки з моменту злочину він перебував у Чернігові та не переховувався від слідства. До того ж, має малолітню дитину і раніше не був судимий.

Також вони додали, що ще 2 роки тому в оселі Терещенка та його машинах були проведені обшуки, він пройшов тест на поліграфі, який нібито підтвердив, що підозрюваний не винуватий.

Обвинувачення ж, за їхніми словами, ґрунтується лише на показах Олександра Маклюка – його давнього товариша, з яким Терещенко проживав на одній вулиці у Городні. Маклюка, нагадаємо, у жовтні екстрадували з Росії до України.

Сторона ж обвинувачення наполягала на триманні під вартою, адже, на їхню думку, Володимир Терещенко може впливати на свідків. До того ж, слідство і досі не знайшло знаряддя скоєння злочину – пістолет та гроші, які зловмисники забрали з машини після вбивства інкасаторів.

Сам Володимир Терещенко заявив, що в день скоєння злочину перебував вдома.

Більше подробиць згодом. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook