Новини Чернігова

Допомоги потребує молода мама двох діток із Чернігівщини

Допомоги потребує молода мама двох діток із Чернігівщини

Катерина Менська розповідає про свою недугу так, ніби все життя присвятила медицині. Вона вільно апелює термінами, перелічує медпрепарати й процедури, які вже пройшла, і ті, що ще попереду. А попереду – боротьба за здорове життя.

Ще вісім років тому корюківчанці поставили діагноз заглотковий абсцес – гнійне запалення лімфатичних вузлів і пухкої клітковини заглоткового простору. У районній лікарні їй зробили операцію, нібито успішну. Але вже за півроку на лівому лімфовузлі почали з’являтися ущільнення, Катерина страждала від постійних ангін. Проте в тій же Корюківській ЦРЛ написали «хронічний аденотонзиліт» і порадили частіше полоскати горло.

Так тривало до 2015 року, доки Катерина не завагітніла другою дитиною. Тоді від її власного здоров’я залежало і здоров’я майбутнього немовляти, тому почала діяти рішучіше.

«На УЗД виявили два утворення незрозумілої етіології й походження. Поставили попередній діагноз «кіста». Але я вже відчувала неладне і сама попросила скерування на онкомаркери. На що отримала відповідь: «Не роби сама собі проблем, ти не лікар і нічого не розумієш. Народжуй дитину а вже потім обстежишся», – згадує Катерина.

Вагітність і пологи пройшли дуже важко. Вже зараз дівчина розуміє причину цього, але тоді вона була схильна вірити лікарям, поклалася на їхні висновки. Народивши донечку, забула про себе і з головою занурилася в материнство.

Однак погіршення самопочуття, постійна хворобливість, втома, головний біль, ломота привели Катерину Менську до Чернігова. Так, лише 27 жовтня 2017 року медики онкодиспансеру підтвердили невтішні здогадки дворічної давнини – рак щитоподібної залози. Катерина негайно лягає до обласної лікарні, 13 листопада їй зробили операцію. Але на цьому боротьба за здорове життя тільки почалася.

«Гістологія підтвердила діагноз. Операція пройшла успішно, проте попереду лікування радіойодом. Його проводять у Києві, Дніпрі та інших великих містах України. Зволікати не можна, адже час грає не на нашу користь», – констатує Катерина.

Як кажуть спеціалісти, йод із крана не крапає, його треба замовляти, витримавши чергу. Ціни різні – від 7 до 9 тисяч за один. До того ж майбутні обстеження, поїздки потребують значних затрат. Родина вже витратила всі свої заощадження, тому потребує допомоги небайдужих людей.

«Я дуже вдячна всім, хто відгукнувся на моє лихо. Мені є заради кого боротися, це мої діти – 12-річний син і 2-річна донечка. Я весь час вірила й вірю, що вийду з цієї війни переможницею. Я їм пообіцяла!» – зі сльозами на очах зізнається Катерина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 3952 8236

Радченко С.Д. (мати Катерини)

20.11.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook