Україна і світ

Донбас може перетвориться на пустелю – страхітливий прогноз фахівця з екології

Донбас може перетвориться на пустелю – страхітливий прогноз  фахівця з екології

На окупованому Донбасі нині відбувається стихійне консервування шахт бойовиками. І наслідки можуть бути дуже трагічними – Донбас може перетворитися на пустелю.

Про це сказав заступник глави комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, нардеп Олег Недава в коментарі виданню “Обозреватель”.

“Наш комітет, безумовно, неодноразово розглядав проблему затоплення терористами наших шахт на непідконтрольних територіях Донбасу. Ми проводили круглий стіл, в тому числі в Авдіївці, де доповідали послам ЄС про катастрофічну ситуацію”, – сказав Недава.

Тож, якщо не зупинити це стихійне консервування шахт, це призведе до засолення ґрунтів, підмиву і провалів по всій терору шахтних виробок.

“Всі ці шахтні води потрапляють в ґрунтові води, забруднюючи її. Якщо це буде продовжуватися, то ця ж вода піде на вже підконтрольну територію України. Що може зробити Україна, коли у нас немає доступу до цих територій? Природно, ми як можемо постійно б’ємо на сполох. Доносимо цю інформацію світової громадськості та представникам ОБСЄ “, – додав він.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close