Місто і регіон

До Ніжина хочуть пустити лоукост

До Ніжина хочуть пустити лоукост
До Ніжина хочуть пустити лоукост

Міністр інфраструктури України заявляє, що для розвитку регіональних аеропортів критично важливим є залучення туди бюджетних авіакомпаній.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням презентацію "Авіаційна транспортна стратегія України до 2030 року".

Відзначається, що необхідно розвивати аеродроми Гостомель, Житомир, Ніжин і Біла Церква для лоукост-перевезень пасажирів до Києва і прилеглих населених пунктів.

"Розширення сегмента доступних авіаперевезень є запорукою розвитку авіаційної галузі. Лоукости або авіакомпанії, які готові працювати в низькому ціновому сегменті, – ключові фактори, які будуть стимулювати розвиток регіональних аеропортів, а також супутньої транспортної інфраструктури в Україні", – заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Лоукости – це не трагедія для аеропорту, а шанс наростити обсяги перевезень, збільшити надходження від неавіаційної діяльності, поліпшити туристичну привабливість регіону і, як наслідок, стимулювати його економічний розвиток", – додав він.

Нагадаємо, аеродром у Ніжині знаходиться в підпорядкуванні Державної служби з надзвичайних ситуацій. Він призначений для базування військово-транспортних літаків і вертольотів.

Джерело: mynizhyn.com
08.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook