Місто і регіон

До колонії в Чернігові завітали спортивні бабусі

Арештанток намагалися схилити до активного способу життя.

У Чернігівській виправній колонії взялися перевиховувати жінок спортом. Бабусі-спортсменки провели руханку для жінок, які відбувають покарання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.До колонії в Чернігові завітали спортивні бабусі

Рецидивістки скаржаться, що в ув'язненні заклякає шия, ноги не слухаються і не крутиться таз. Але під веселу музику, яка буває на плацу нечасто, їм усе вдається.

Територія колонії дозволяє накрутити по колу кілометри – було б бажання ув'язнених до спорту. Тренери й підопічні наздоганяли одна одну і вихвалялися своїми успіхами.

Поки старші вчаться спортивній ходьбі, молодші відсиджуються на місцях для глядачів. Пояснюють це лінощами або хворими кінцівками. Натомість у 80-річної Ксенія Данилюк болить хіба що шия — від медалей, бо вона стала чемпіонкою світу. «Маршрутку я ніколи не зупиняю, 12 кілометрів іду пішки. Спочатку було важко, а зараз запросто», — зізнається вона.

Великий спорт знайшов її у 70. Що було б, якби це сталося раніше, навіть не уявляє. Жінкам, які потрапили за грати, радить вже тут навчитися спрямовувати свою енергію на власне здоров'я. Тоді вже точно після звільнення вони не зможуть жити інакше.

Кореспондент ТСН Алла Скорик [metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook