Новини Чернігова

До Чернігівської ОДА принесли конверт із білим порошком і вимогами припинити переслідування Саакашвілі

До Чернігівської ОДА принесли конверт із білим порошком і вимогами припинити переслідування Саакашвілі

Вчора, 23 листопада, після 16 години, до поліції надійшло повідомлення від заступника начальника загального відділу апарату ОДА  про те, що до канцелярії в конверті надійшла невідома порошкоподібна речовина білого кольору.

При перевірці було помічено конверт, який було повернуто до Чернігівської ОДА за належністю, так як адресата конверту не була знайдена.

Про це Високому Валу стало відомо із власних джерел.

В конверті знаходився аркуш паперу з написом "ТРЕБУЕМ ПРЕКРАТИТЬ ПОЛИТИЧЕСКИЕ ПРЕСЛЕДОВАНИЯ НАШЕГО ЛИДЕРА МИХАИЛА СААКАШВИЛИ ИЛИ КОНВЕРТИ С ВИРУСОМ МАРБУРГА БУДУТ У КАЖДОГО, КТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ЕМУ" та в середині порошкоподібна речовина.

На штампі даного конверту була вказана Дніпропетровська область. 

Зазначимо, подібний інцидент стався декілька днів тому у Дніпрі. Як повідомляв «Обозреватель», протягом дня 20 листопада в відділенні поштового зв'язку № 41 м Дніпро були знайдені шість конвертів з порошком білого кольору. Співробітники пошти повідомили про це в Держслужбу з надзвичайних ситуацій.

В  конвертах крім поліетиленових пакетів з порошком були і записки з погрозами: "Вимагаємо припинити політичне переслідування нашого лідера Михайла Саакашвілі або конверти з вірусом Марбурга будуть у кожного, хто перешкоджає йому". 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook