Дмитро Шепелєв відповів на детекторі брехні, чи вкрав він зниклі гроші Жанни Фріске

Дмитро Шепелєв відповів на детекторі брехні, чи вкрав він зниклі гроші Жанни Фріске

Джерело Телеканал новини «24»

Телеведучий Дмитро Шепелєв на російському телебачення в програмі Андрія Малахова пройшов поліграф, аби розставити крапки над “і” у скандальній історії навколо померлої коханої.
Про це розповіли на StarHit.
У Дмитра запитали про те, як використовувались гроші, зібрані на лікування Фріске, після її смерті.
За договором, який уклала сама Жанна з “Русфондом”, всі гроші, які залишилися після її лікування, навіть у випадку смерті повинні були піти на лікування важкохворих дітей. Всі кошти за десять днів до смерті Жанни, всю суму, з рахунку зняла її мати, – розповів цивільний чоловік покійної Фріске.
Цю ж інформацію підтвердив і детектор брехні.
В програмі ведучого також запитали про те, чи справді Дмитро використав гроші з лікування Фріске на побудову будинку, на що він відповів, що його з Жанною вони придбали у “рівній частковій власності”, а ремонт у ньому ведучий зробив за власні кошти.
Щодо стосунків батьків Жанни з ним та його чотирирічним сином Платон, Шепелєв відповів різко.
Син Платон і Дмитро Шепелєв
“Їхні побачення розписані судом. Але і до суду я не забороняв їм спілкуватися. Я навіть наполягав, щоб вони частіше бачилися. Але батьки Жанни не хочуть їздити до онука, вони хочуть, щоб я возив його як собачку до них за місто”, – обурено додав Дмитро.
До слова, батько Жанни Фріске Володимир Борисович також погодився пройти детектор брехні, проте не знайшов вільного часу для цього у своєму графіку.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017