Новини Чернігова

Для відновлення навчання в 10 школі створять комісію з депутатів Чернігівської міської ради

Для відновлення навчання в 10 школі створять комісію з депутатів Чернігівської міської ради

Сьогодні, 31 січня, на сесії Чернігівської міської ради депутат з фракції «Батьківщина» Іван Бакшун ініціював створення комісії, яка має посприяти відновленню навчально-виховного процесу в ЗОШ № 10.

«За наданою інформацією акт готовності до 2017-2018 року не містить інформації про необхідність проведення ремонтних робіт у прибудові до основної будівлі та не містить загальний висновок, що даний заклад не підготовлений до роботи.  Тому на даний час необхідно провести всі заходи задля відновлення навчально-виховного процесу в цій школі. З цією метою вважаємо необхідно створити відповідну комісію, до якої також включити представників батьківського комітету школи», – зауважив Іван Бакшун.

З даною пропозицією погодився Чернігівський міський голова.

 «Буде правильно по кожному представнику з кожної політичної сили створити відповідну комісію. Головою комісії назначити депутата з «ДемАльянсу» Сергія Кирієнка», – запропонував Владислав Атрошенко.

Присутні на сесії батьки учнів 10 школи повторно наголосили, що потрібно відремонтувати прибудову до школи і зробити все для того, аби їхні діти до 1 вересня повернулися до стін рідної школи.

На що міський голова сказав, що школа буде відновлена, але не так швидко. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.01.2018

Facebook