Місто і регіон

Для Покровської ярмарки буде розроблена схема руху міських маршруток

На черговій нараді керівників комунальних підприємств Ніжинської міської ради обговорили питання організації Покровського ярмарку. Про них вже говорили на попередній нараді та на минулому засіданні організаційного комітету з питань проведення вказаного свята.Для Покровської ярмарки буде розроблена схема руху міських маршруток

Головна тема бесіди — регулярність руху маршруток у місті в нічний час. Заступник начальника УЖКГ та Б Світлана Сіренко доповіла: «На минулому засідання було дано завдання узгодити із перевізниками подовження деяких маршрутів після 22.00. Оскільки остання електричка з Києва приходить о 22.30 год, і цей час бажаний і зручний був би не лише для пасажирів маршруту №8 чи №14, — ми надіслали відповідні повідомлення усім перевізникам у місті. Також, на минулій нараді говорили про те, що деякі перевізники після 22-ї години переходять у режим «маршрутного таксі».

Працівники транспортного відділу чергували та фотографували робочий день. За словами перевізників, — «у режимі «маршрутного таксі» їхні працівники не працюють та транспортні засоби підприємств для цього не застосовуються».

Щоб уникнути такої проблеми в дні святкування Покровського ярмарку, Віктор Карпенко отримав доручення розробити схему проїзду автобусів на встановлену дату.

та комунікацій з громадськістю

[metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
28.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook