Україна і світ

Дизайнер “Гри престолів” випустила унікальну лінію прикрас Матері драконів

Дейєнеріс Таргарієн в новому сезоні популярного серіалу “Гра престолів” отримує особливий ланцюжок. Саме цей атрибут, що доповнює образ дочки короля, надихнув дизайнера Мішель Клептон на створення нової лінії прикрас.
Про це повідомив “InStyle”.
У кінокартині Дейєнеріс Таргарієн не носить ланцюжок як звичайну прикрасу, а одягає його поверх одягу, схрестивши на грудях.
“Аксесуари стають менш схожими на ювелірні прикраси і більш мілітаристськими. Нам було важливо використовувати три символи дракона в дизайні ланцюжка, а також коло на плечі, в яке можна протягнути червону накидку Таргаріен і підвищити її статус”, – розповіла Мішель Клептон.
Дизайнер костюмів вирішила створити лінію прикрас, яка допомогла б шанувальникам серіалу перетворитись на головну героїню “Гри престолів”. Проект жінка реалізувала спільно з ювелірною компанією “Yunus & Eliza”.
Відомо, що лінія прикрас вже поступила в продаж. Прихильники мають змогу купити точну копію ланцюжка Матері драконів за майже 4 тисячі доларів. Ціна браслетів, підвісок, каблучок та намиста коливається від 140 до майже 1300 доларів.
Це унісекс-колекція сучасних обладунків. Ми розповідаємо історію через ювелірні прикраси, працюючи з Мішель, щоб показати настрій, відданість і намір героя, – зазначили в ювелірній компанії “Yunus & Eliza”.
Фото нової колекції прикрас вже з’явились в мережі.

Джерело Телеканал новини «24»
17.07.2017

Related Articles

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close

Adblock виявлено

Please consider supporting us by disabling your ad blocker