Новини Чернігова

Дітей Чернігівщини закликають долучитися до всеукраїнського соціального проекту

Дітей Чернігівщини закликають долучитися до всеукраїнського соціального проекту

В Україні стартував всеукраїнський соціальний проект «Діти неоголошеної війни», долучитися до якого можуть і діти Чернігівщини.

Так, мета проекту – підтримати дітей, які потребують особливої ​щоденної уваги до себе – маленьких переселенців, сиріт, дітей воїнів, дітей-інвалідів, тисячі маленьких українців, які потребують нашої турботи.
 

Українські спортсмени та діячі культури теж взяли участь у ньому.
 

Відомі українці розповіли куратору та ідеологу проекту Анюті Славській історії зі свого дитинства про пережиті труднощі, становлення характеру, боротьбу із зовнішніми обставинами і самими собою. Їхні розповіді опубліковані на сторінці «Діти неоголошеної війни» в Facebook, в рубриці «Три хвилини на дитинство».

 

Своїми дитячими історіями поділилися такі зірки, як олімпійський чемпіон з плавання Денис Силантьєв, Чемпіон світу з греко-римської боротьби, срібний призер Олімпійських ігор Жан Беленюк, акторка Ольга Сумська та її чоловік актор Віталій Борисюк, народний артист України Володимир Горянський, гімнастика Стелла Захарова та багато інших.
 

В рамках проекту організатори запропонували ділитися своїми історіями дітям. Тим, хто відгукнеться на цю пропозицію, написавши до 15 грудня за адресою dity.neoholoshenoi.viiny@gmail.com, обіцяють зустріч з їхніми кумирами, а також прекрасну можливість побачити столицю.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook