Новини Чернігова

Директорка 32-го ліцею не прийшла на суд

П’ятдесят тисяч моральної компенсації вимагає від журналіста Ігоря Левенка директорка 32-го ліцею за оприлюднений аудіозапис її розмови з підлеглими, в якому вона начебто розповідає про благодійні внески та їх використання. Людмила Тарасюк запевняє: такого не казала, і доводить свою правоту в суді. Щоправда, на засідання не з’явилася. Свій захист доручила двом адвокатам. Телефоном пояснила: із журналістами зустрічатися не буде.

«За весь цей час ні ви, ні інші телебачення… ніхто звернувся, не цікавився. Я повністю довіряю своїм адвокатам, далі працюють адвокати», — зазначає директорка ліцею № 32 Людмила Тарасюк.

Відповідач Ігор Левенок, попри стан свого здоров’я, на милицях таки з’явився перед Фемідою. Зізнається: ховатися не збирається.

«Якщо людина ховається від камер, то має що приховувати. Мені приховувати нічого», — наголошує журналіст Ігор Левенок.

Перше судове засідання й адвокати позивача для власного комфорту вимагають оголосити його закритим.

«По-перше, це пришвидшить розгляд по суті. І не зашкодить її діловій репутації», — відзначає адвокат Ольга Кручик.

І хоч справа набула вже суспільного значення, суддя без жодної мотивації виганяє із зали засідань журналістів.

«Керуючись статтею шість, засідання проходитиме в закритому режимі. Ухвала оскарженню не підлягає», — наголошує суддя Таїсія Логвинова.

Сторона відповідача шокована тим, що суддя приймає рішення без жодної мотивації, посилаючись лише на статтю закону. Адвокат Олексій Кінебас клопоче про відвід судді.

«Мені важко коментувати це рішення. Якої воно може завдати шкоди», — дивується адвокат Олексій Кінебас.

Тетяна Логвинова не бере до відома клопотання та не робить відвід. Тим часом оголошує наступне слухання аж на 19 січня. На те засідання суд змушує прийти і позивача – пані Тарасюк.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
02.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook