Україна і світ

“Динамо” жорстоко покарали після скандального матчу проти “Арсеналу”

"Динамо" жорстоко покарали після скандального матчу проти "Арсеналу"

Десятий тур УПЛ відзначився київським дербі, коли “Арсенал-Київ” приймав “Динамо” 30 вересня. Сам матч відзначився скандальними подіями, коли з поля було вилучено одразу двоє гравців “Динамо”, а також головного тренера команди.

“Динамо” у цьому матчі вдалося виграти завдяки єдиному голу, який було забито ще до того, як команди грали у рівних складах.

Нагадаємо, спочатку з поля було вилучено воротаря Георгія Бущана за фол останньої надії, згодом захисника Артема Шабанова за небезпечний фол. Додивлявся матч з трибун і головний тренер “Динамо” Олександр Хацкевич.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України виніс рішення щодо цих подій. Так, Хацкевича відсторонили на один матч, а Шабанова – на дві ігри. Варто відзначити, що Хацкевич вже відбув своє покарання – за матчем “Динамо” проти “Олімпіка” він дивився з трибун. Шабанову ж доведеться пропустити й матч проти “Ворскли” у Полтаві 20 жовтня.

Також КДК ФФУ відсторонило президента “Динамо” Ігоря Суркіса та адміністратора клубу Віктора Кашпура на три матчі “за неналежну поведінку під час згаданого матчу”.

Оштрафували й сам клуб на 250 тисяч гривень за неналежну поведінку вболівальників. При цьому “клуб також попереджений про можливе застосування нефінансових санкцій у випадку повторення подібних інцидентів”. Хоча у вересні “Динамо” вже оштрафували на 200 тисяч гривень саме за поведінку вболівальників на матчі проти “Десни”.

 
Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: