Україна і світ

Девіда Боуї стали більше слухати через запуск ракети Ілона Маска

Девіда Боуї стали більше слухати через запуск ракети Ілона Маска

Хто би зміг подумати, що космічні технології колись матимуть зв’язок з музичною індустрією? Але історичний запуск ракети-носія Falcon-Heavy Ілона Маска автомобілем Tesla на борту змінив уявлення.

Нагадаємо, що під час запуску потужної ракети Falcon-Heavy, на борту ракети був автомобіль Tesla Roadster з манекеном Starman (з однойменної пісні Боуї), а з динаміків грала пісня “Space Oddity”. Як відомо, машина буде перебувати у відкритому космосі мільярди років.

Після такого незвичного запуску ракети, прослуховування треків британського рок-музиканта Девіда Боуї стрімко зросли. Лише на стрімінговому сервісі Spotify популярність пісень виконавця зросла на 42% вже через годину після запуску Falcon Heavy.

Наразі найчастіше користувачі слухають його “космічні” твори, такі як “Life on Mars? ” (Прослуховування зросли на 332%), “Space Oddity” (188%) і “Starman” (181%).

Хто такий Девід Боуї?

Девід Боуї – британський рок-музикант, композитор та актор, який після 18 місяців боротьби з раком печінки помер 10 січня 2016 року. Йому було 69 років. Упродовж своєї музичної кар’єри альбоми Бові розійшлися тиражем понад 136 мільйонів примірників, а у 2003 році Бові став другим найбагатшим музикантом Великої Британії після виконавця Пола Маккартні. Його ім’я було занесено до Зали слави рок-н-ролу у 1996 році, а 6 його альбомів представлено у списку 500 найкращих альбомів усіх часів за версією журналу Rolling Stone.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close