Місто і регіон

Депутати погодили виділення додаткових мільйонів на будівництво притулку для собак | Ніжин

Депутати Чернігівської міської ради підтримали збільшення вартості будівництва пункту тимчасового утримання вуличних собак.

Питання набрало мінімальну кількість голосів «за» – 22.

Таким чином, вартість будівництва притулку коштуватиме міському бюджету 9,6 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялося, що вартість робіт з будівництва пункту для тварин коштуватиме близько 4 мільйонів гривень. Пізніше, на його будівництво з міського бюджету було виділено ще 2,3 мільйона гривень.

Під час обговорення цього питання порядку денного у міській раді було чимало сперечань. Багато депутатів нарікали на тому, що спочатку міська рада виділила кошти на проект, а потім, вивчивши приклади інших міста, вже втретє збільшує вартість його будівництва.

Ці зауваження Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прийняв до уваги, але попросив депутатів підтримати рішення, адже, притулок будуть вже не перший рік.

Додамо, що за словами начальника КП «Зеленбуд» Романа Старікова, вартість будівництва збільшилася у рази через те, що адміністративне приміщення збільшили майже вдвічі і в 9,6 мільйонів гривень входить закупівля дороговартісного обладнання для тварин, такого як УЗІ та рентген апарат.

Джерело: pik.cn.ua

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
01.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook