Україна і світ

Депутати прокоментували законопроект щодо керівників антикорупційних органів

Законопроект, який дозволяв би знімати керівництво НАБУ без узгодження з незалежними аудиторами, зник вночі, а сьогодні, 7 грудня, його зняли з порядку денного Верховної Ради.

Про це повідомляє кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Ініціатори законопроекти – “Блок Петра Порошенка” та “Народний фронт” – прокоментували цей інцидент.

Звернімось до такої регламентної норми як 14 днів, тому що народні депутати мають отримати змогу внести альтернативні законопроекти, які реєструються впродовж 14 днів,
– прокоментував нардеп від “БПП” Артур Герасимов.

“Я думаю, що ми створювали ці органи для того, щоб вони були максимально незалежними. І прийшло усвідомлення, що такі зміни будуть дуже негативно сприйняті в суспільстві. І такі зміни станом на зараз є недоречними. Все-таки, цим органам потрібен час, щоб вони показали результативність і ефективність”, – прокоментувала нардеп від “Народного фронту” Вікторія Сюмар.

Опозиційні сили, які підтримують НАБУ, вважають, що це черговий тиск на НАБУ і на намагання взагалі зруйнувати цю структуру.

Це були намагання поставити незалежні органи під політичний контроль. Я думаю, що вони це не припинять. Рішення таке приймав напряму Петро Порошенко, Арсеній Яценюк і тими людьми. Які керують “Народним фронтом”,
– заявив народний депутат від “БПП” Мустафа Найєм.

Депутати Верховної Ради обіцяють, що до кінця 7 грудня Україна отримає бюджет на 2018-й рік.

Джерело Телеканал новини «24»
07.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook