Україна і світ

Депутати “прогуляли” засідання Верховної Ради: названо ймовірну причину

Другий день нової сесії Верховної Ради: після двох тижнів перерви робота у депутатів не кипить. Депутати попрацювали 1,5 години і закрили засідання. Народні обранці припускають, що причиною неявки могла бути зустріч з Дональдом Трампом на щорічному молебному сніданку.

Про це розповіла кореспондент 24 Каналу Анна Калюжна в прямому ефірі.

Депутати Верховної Ради 7 лютого точно не перепрацювали, бо спікер парламенту Андрій Парубій завершив засідання на 2 години швидше, ніж планував.

На порядку денному був розгляд кількох важливих питань щодо ратифікації міжнародних угод, однак для прийняття їх забракло голосів у Верховній Раді. Відомо, що однією з неприйнятих постанов було звернення українських політиків щодо засудження випробувань ядерної зброї у КНДР.

За словами журналіста 24 Каналу, зранку в парламенті зареєструвалось 347 народних обранців, однак на засіданні було значно менше політиків. Це свідчить про те, що проводилась не персональна реєстрація, що є вже звичним явищем у парламенті. Ймовірною причиною відсутності народних обранців на засіданні Верховної Ради є участь у щорічному молитовному сніданку з Президентом США, який повинен відбутись наприкінці тижня.

Зазначимо, що представники фракції “Батьківщина” ще 5 лютого заявили, що разом із лідером партії Юлією Тимошенко відвідають урочистий захід у США.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close