Новини Чернігова

Депутата Бахмацької райради звинуватили в ухиленні від мобілізації

На одному із найспекотніших засідань сесії Бахмацької районної ради вирували неабиякі пристрасті. Колишнього військового комісара району Едуарда Левчановського депутат Володимир Брюховецький звинуватив у незаконному отриманні статусу інваліда війни.

Утім, екс-комісар, попри напружену атмосферу в сесійній залі, розповів цікаві моменти про команду «свободівців» Брюховецького.

«Я бачу, що люди, які не хочуть почути правду, намагаються силою не дозволити говорити. Військовий комісар є свідком як усе було. Військовим комісаром я був останні два роки. Коли були призиви і відправка. Прийшли хлопці перевіряти мобілізацію на чолі з Денисом Сергієнком. Я кажу: давайте Україну захищати, мовляв, щоб повістки дати їм. А він каже, що «на фіг воно треба, у мене двоє дітей» і втік. А потім ці люди розповідають мені…», — екс-комісар Бахмацького району Едуард Левчановський.

Після того, як напруження в сесійній залі вдалось вгамувати, депутати прийняли останнє рішення на цій сесії – надіслати запит до органів прокуратури, аби ті перевірили статус інваліда війни Едуарда Левчановського.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
06.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook