Україна і світ

Депутат Рибалка заявляє про обшук співробітниками ГПУ квартири його сестри в Парижі

Депутат Рибалка заявляє про обшук співробітниками ГПУ квартири його сестри в Парижі

Слідчі Генпрокуратури проводять обшуки в квартирі сестри народного депутата Сергія Рибалки в Парижі.

Про це сам політик написав на своїй сторінці в Facebook.

“Слідчі української Генпрокуратури вирішили влаштувати собі веселий день закоханих. І вибрали для цього найромантичніше місто Париж. Порозважатися в достатку, вони вирішили наостанок відвідати квартири моєї сестри з обшуком в супроводі жандармів Франції”, – написав він.

За словами політика, обшук проводять слідчі Іван Нехаєнко і Андрій Безушко.

Допускаю, що розпорядження про проведення цього обшуку давав безпосередньо Володимир Гуцуляк, керівник департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки,
– написав С. Рибалка.

“Я розумію, що фантазія вже закінчилася. Що тепер придумали, щоб в черговий раз ввести суд в оману, щоб отримати дозвіл на обшуки? Для чого весь цей цирк? Для гарної телекартинки? Або хтось так розслідує справжні злочини? Хто і скільки за це все платить? І яка його кінцева мета?”, – написав С. Рибалка.

“Керівництво Генеральної прокуратури України остаточно втратило почуття міри і зв’язок з реальністю. Логічно, що ці обшуки не могли проводитися без узгодження з вищим керівництвом ГПУ”, – додав він.

“Дуже шкода, що комерсанти в погонах поставили примітивні особисті інтереси вище іміджу країни. Це ганьба для України – коли ті, хто повинен захищати справедливість і боротися зі справжніми злочинцями, роз’їжджають світом коштом платників податків щоб знайти неіснуючі докази в сфабрикованих справах”, – вважає Сергій Рибалка.

За словами політика, як тільки закінчаться “слідчі дії”, він має намір підготувати звернення до НАБУ з вимогою додати інформацію про ці дії до кримінального провадження, яке вже розслідується за фактами фабрикації кримінальних справ проти С. Рибалки в ГПУ.

“Ми також обов’язково проінформуємо всі європейські структури і посольства, в першу чергу, посольство Франції в Україні та Представництво Європейської комісії про цю надзвичайну подію і її справжні причини. Переконаний, дипломати дізнаються для себе багато цікавого”, – підсумував Рибалка.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close