Україна і світ

Депортація Саакашвілі – це цинічне обличчя сьогоднішньої влади, – заява “Самопомочі”

Депортація Саакашвілі – це цинічне обличчя сьогоднішньої влади,  – заява "Самопомочі"

Брутальний арешт та видворення з України Міхеїла Саакашвілі – це відверте та цинічне обличчя сьогоднішньої влади в Україні.

Таку заяву зробило “Об’єднання “Самопоміч” на своєму офіційному сайті.

“Коли політична репутація, досвід та міжнародні зв’язки колишнього президента Грузії були потрібні Петрові Порошенку, то він його радо вітав і публічно використовував. Коли ж Міхеіл Саакашвілі скористався своїми правами громадянина України на свободу слова та дозволив собі критику корумпованої влади, то він став непотрібним і шкідливим для Президента”, – наголошує політсила.

За словами представників партії, подальше застосування президентом всієї державної машини та скероване на позбавлення громадянства та вигнання Саакашвілі з країни – це не лише приниження органів державної влади України, а й знецінення самого інституту громадянства.

“Це прямий сигнал усім – олігархічній владі потрібні слухняні раби, а не громадяни. Це також сигнал чиновникам напередодні майбутніх виборів – за найменший непослух будуть карати негайно і жорстоко”, – підкреслюється у повідомленні.

Крім того, у політсилі зауважили, брутальний адмінресурс – це останнє, на що може розраховувати теперішнє керівництво для збереження влади.

“Для нього доброчесність і гідність людини, всупереч усім деклараціям, не становлять жодної цінності. Використати і викинути – це принцип, за яким вони живуть і намагаються нав’язати всім нам. Ті, хто приймуть ці правила, можуть опинитися на певний час у тепличних умовах корумпованого багна, але в результаті втратять все! Ті, хто знайдуть в собі сили протистояти, ризикують зустріти тиск і переслідування, але збережуть честь та гідність і,
зрештою, переможуть”, – резюмує “Самопоміч”.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close