Україна і світ

День Валентина у світі: як за кордоном відзначають свято закоханих

Квіти, подарунки та зізнання у коханні: 14 лютого у багатьох країнах відзначають День святого Валентина. За традицією, закохані дарують одне одному символічні листівки у формі серця – так звані валентинки.

Де святкувати День святого Валетнина як не у місті всіх закоханих – Парижі? До столиці Франції 14 лютого з’їжджаються молоді пари зі всього світу і не лише, щоби обмінятися валентинками. Романтичний поцілунок і фото перед Ейфелевою вежою – ось день закоханих ХХІ століття.

“Я завжди мріяла побувати в Парижі і побачити Ейфелеву вежу. Мій хлопець зробив мені сюрприз, запропонувавши тут відсвяткувати День святого Валентина”, – розповіла туристка з Панами Сара Рівера.

Особливо пощастило на День закоханих японським чоловікам, адже, за традицією, подарунки на свято їм мають готувати жінки. Популярним презентом цьогоріч став шоколад рожевого кольору. Його винайшли ще торік у Швейцарії. Особливий колір смачного десерту – це не продукт хімічної промисловості, його отримують виключно природним шляхом з какао-бобів рубінового кольору.

День Валентина у світі: як за кордоном відзначають свято закоханих
Швейцарський шоколад в Японії

Просто неймовірно те, що цей шоколад виготовили виключно з натуральних компонентів, без жодних барвників та синтетичних компонентів!
– зазначив шанувальниця шоколаду Натсуко Такеучі.

В іракському місті Мосул День Валентина відзначають вперше за 3 роки. Свято було під забороною, коли місто утримували бойовики “Ісламської держави”. Вони не дозволяли продавати жодні товари, що асоціювалися з Днем закоханих. Тепер валентинки знову на полицях магазинів.

“Цього року попит на подарунки дуже великий, особливо, серед молоді. Люди скуповують іграшкових ведмедиків, квіти та все, що пов’язано з Днем святого Валентина”, – прокоментував власник крамниці подарунків Омар Джамал.

У США подарунки на День святого Валентина отримали пінгвіни з Каліфорнійської академії наук. Біологи презентували тваринам червоні валентинки, виготовлені з фетру. Ними пінгвіни оздоблюють свої гнізда. Червоний колір допомагає привабити особин протилежної статі, тож у звірниці незабаром можуть розраховувати на поповнення.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close