Місто і регіон

День йоги у Ніжині відзначили масовим тренуванням. ФОТО | Ніжин

21 червня в Ніжині в парку ім. Т. Шевченка пройшов Другий Міжнародний день йоги, організатором якого є НМГО Фітнес-центр «Позитив». Захід пройшов за підтримки Ніжинської міської ради, відділу сім’ї та молоді, управління культури та туризму.

До заходу приєдналось близько 100 ніжинців: прийшли як професіонали, так і новачки. Хтось просто спостерігав за цим неймовірним видовищем. Адже, як зазначила у своєму вітальному слові президент клубу Галина Арвахі: «Йога – це не спорт, а філософія тіла і душі.»

Свято розпочалося з практики 108 кіл комплексу «Сурья Намаскар».   Заняття провела президент Галина Арвахі, в чому їй допоміг прекрасний колектив фітнес-центру.

Окрім практичних занять, організатори запропонували від тренера центру «Позитив» Анни Власової консультації з  персональним  підходом  до кожного по Аювердичному харчуванню (роздільне харчування).

Практика тривала приблизно 2 години. Натхненні, задоволені та щасливі, учасники заходу пішли додому з приємною легкістю на душі та в тілі.

Нагадаємо, що традиція відзначати Міжнародний день йоги у Ніжині взяла свій початок з минулого року. Тоді організатору заходу висловили свої сподівання, що таке святе, можливо, когось спонукатиме зайнятися йогою, а комусь допоможе у неї більше заглибитися, іншим – надасть поштовх до пошуку вчителя чи свого власного шляху.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
22.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook