Новини Чернігова

Де і за скільки чернігівці можуть придбати новорічну ялинку

Де і за скільки чернігівці можуть придбати новорічну ялинку

Із метою забезпечення населення новорічними ялинками лісогосподарські підприємства області розпочинають реалізацію хвойних насаджень, які вирощуються на спеціальних плантаціях та заготовлюються з проведення рубок догляду за лісом.

Про це Високому Валу повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Зараз обласне управління налічує стандартних ялинок для реалізації – 136285 шт., із них сосни звичайної – 53835 шт., сосни кримської – 5900 шт., ялини – 76550 шт.

Цього року державними лісогосподарськими підприємствами заплановано реалізувати 22410 шт. новорічних красунь, середня ціна по Чернігівській області в поточному році становить 48,5 грн.

Громадяни можуть придбати новорічні ялинки в державних лісгоспах області, а також на ялинкових базарах. Кожного року ДП «Добрянське ЛГ» організовує роздрібну торгівлю на торговому майданчику в обласному центрі Чернігівщини, а саме біля ринку «Привокзальний», а ДП «Чернігівське ЛГ» здійснює реалізацію на спеціальному майданчику біля лісгоспу (м. Чернігів, вул. Молодчого, 18).

Маркування дерев проводиться бірками або самоклейними етикетками, які містять індивідуальний номер та відповідний штрих-код, який заноситься до єдиної системи електронного обігу деревини. Наявність маркування є підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та законність її реалізації.

За незаконні вирубування хвойних дерев передбачена відповідальність згідно ст.65 КУПАП у вигляді штрафу у розмірі 85-170 грн, а також ст.246 КК України штрафом у розмірі 5100-8500 грн, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook