Україна і світ

Дані про директорів компаній, зареєстрованих на Сейшелах, стануть публічними

Дані про директорів компаній, зареєстрованих на Сейшелах, стануть публічними

З 1 грудня 2018 року дані про директорів міжнародних компаній IBC, які зареєстровані на Сейшельських Островах, будуть у публічному доступі.

Про це інформує Bihus.Info з посиланням на “Закон про компанії міжнародного бізнесу” (International Business Companies Act 2016), який прийняв парламент Сейшельських Островів в липні 2016 року.

За законом, реєстр кінцевих бенефіціарів, реєстр директорів і формувати щорічний нефінансовий звіт повинна ввести кожна компанія IBC (International Business Company – компанії, що реєструються в офшорній юрисдикції, звільняються від податків, але ведуть діяльність поза територією юрисдикції, найбільш поширений тип реєстрації на Сейшелах).

До того ж, якщо реєстр кінцевих бенефіціарів є внутрішнім документом, то реєстр директорів із грудня 2018 року стане публічно відкритим.

Такі нововведення Сейшельського парламенту є зображенням глобальних світових тенденцій фінансової прозорості.

Нагадаємо, що родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з видом на океан комплексу Four Seasons Resort, найдорожчого готелю Сейшелів.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close