Місто і регіон

Цьогоріч на Чернігівщині закриють ще десяток шкіл | Ніжин

Якість освітніх послуг в малокомплектних школах області досить низька тому планується закриття ще 10 освітніх закладів. Про це, 6 березня, під час прес-конференції у Чернігові повідомила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

Як вона повідомила, таке рішення не безпідставне, адже у ході перевірок було виявлено ряд порушень:

«Ми виявили те, що заяви подавало більшу кількість учнів, наприклад, 25 на початок року, потім лишалося 18 в деяких школах. Ми виявили зовсім низьку якість навчально-виховного процесу: дуже низький рівень по контрольним завданням. Але мене вразила характеристика, яку дав своїм учням один з директорів такої малокомплектної школи, він написав, що: учні не виховані, учні не мають достатнього інтелектуального рівня, на олімпіаді жодного призу не взяли, тобто вони бездарні. Коли є такі коментарі від директора, більше запитань немає», – зауважила Романова.

Також на сьогоднішній день не виправдано високою залишається і сума, яку держава має сплачувати за одного учня малокомплектної школи:

«По деяких школах вартість навчання такого учня доходить до 30-45 тисяч. Це при тому, що вартість повинна бути на рівні 9-10 тисяч, це середня вартість по країні», – наголосила заступник голови ОДА.

Як підкреслила Романова, в цій проблемі страх батьків обґрунтований, адже в області жахливий стан доріг і це спричинює проблеми з підвозом дітей до школи, але людей в селах обіцяють не лишити з проблемою сам на сам:

«Ми бачили зійшов сніг, зійшли дороги. Але в цьому році дуже велика сума виділяється на дороги, а по-друге, губернатор поставив завдання щоб в першу чергу подали ті дороги на ремонт, по яким їздять автобуси. І ми далі будемо купувати шкільні автобуси», – розповіла Романова.

Нагадаємо, минулого року перший дзвоник не пролунав у 32-х школах області. Вони закриті або призупинили свою діяльність. Ще 18 було реорганізовано: тобто понижено у ступені.

val.ua

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!