Місто і регіон

Cкільки заробили грошей на Покровському ярмарку?

Cкільки заробили грошей на Покровському ярмарку?

375 Покровський ярмарок зібрав до себе майстрів та торговців з різних куточків України. Дивували містян і гостей своїми виробами та продукцією ні багато ні мало – 4 дні.  У святкування “вклали” майже півмільйона гривень. Багатьох цікавить питання: скільки заробило місто від такого гуляння та який прибуток має від цього? Про це пишуть на сайті Правда ТУТ.

Головним розпорядником заходу вже третій рік поспіль є ДКП “Комунальний ринок”.  Він же на підсумковому “ярмаркомі” надав детальний звіт про проведену роботу.

Загальний збір коштів за участь у Покровському ярмарку склав 588 тис. 700 грн (що на 16 тисяч гривень більше, ніж у минулому році).

Для проведення ярмарку “Комунальний ринок” витратив 257 тис. 400 грн та отримав 208 тис. 900 грн.

За рахунок прибутку підприємство придбало для міста основні засоби та товари на суму 188 тис. 100 грн.Серед них: 6 акустичних моніторів (83 тис. 333 грн), 70 українських рушників (4 тис. 550 грн), 6 туалетних кабінок (44 тис. 600 грн), матеріали для виготовлення сміттєвих баків (12 тис. 481 грн) та стійок під банер (1 тис. 781 грн), 10 чоловічих головних уборів (7 тис. грн) і т.д.

“Підприємство залишилося з бубликом, пожертвувавши прибутком для задоволення потреб громадськості”, – з іронією відмітив заступник міського голови Сергій Осадчий.

Загальна кількість учасників Покровського ярмарку становила близько 800 осіб та 1333 офіційно зареєстрованих місць – із яких 1183 були зайняті.

32 виробники, які представляли власну продукцію. взяли участь у загальнонародному святі. На вулиці Набережній свою підприємницьку діяльність здійснювали 29 учасників (71 місце), у тому числі й Фестиваль національної кухні.

У ярмарку взяли участь 35 пасічників з різних регіонів України.

Протягом періоду реєстрації, як і в минулі роки, спостерігався попит на торговельні місця по вулиці Гоголя, Московській та Батюка. Найменший попит мали місця по вулиці Кушакевичів, Героїв Небесної Сотні, алеї в сквері Гоголя, на вулиці Покровській.

Не обійшлося без зауважень та критики.

Директор ДКП “Комунальний ринок” Володимир Павлюченко висловив бажання, аби учасники ярмарку виходили до своїх місць раніше, о 6 годині ранку. Він також запропонував, аби основне місце проведення заходу було на одній вулиці – на Шевченка або на Набережній.

Серед позитивних сторін відмітили оперативне реагування поліції та просторий прохід на Гоголівській.

Недоліком назвали вільні місця біля Музейного містечка (які можна було виділити для інших підприємців), перепродаж місць між торговцями та майстрами, поцуплений кимось туалет на перехресті вулиць Набережна та Воздвиженська та віддалене розташування контейнерів для сміття.

“Багато хто працював над виконанням своєї функції, а не для загального результату”, – лунало з вуст міського голови.

Чи не найбільше розкритикували організацію культурної програми та представлення запрошених гостей на сцені. Мер міста обурився, що народного депутата України Олександра Кодолу та голову Чернігівського земляцтва Віктора Ткаченка не представили та не надали слово першими на сцені. Не сподобалась “зім’ятість” урочистої частини.

“Навіщо запрошувати поважних гостей на сцену, якщо вони  були непомітними? Ви змусили міського голову виправдовуватись перед всіма. Такої ганьби ще не було”, – червонів від обурення Анатолій Лінник.

У відповідь на це його заступник Ігор Алєксєєнко, виправдовуючись, пояснив погрішності збігом обставин – скоротили свято, бо завадив дощ, а непорозуміння стосовно гостей сталося через те, що пізно подали запрошення.

Усе ж оргкомітет закінчили на позитивній ноті. Сказали, що проводять ярмарок все краще та краще. Є до чого прагнути та над чим старатись.

Джерело: Уездные новости
01.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook