Україна і світ

Цинізм та наруга над загиблим: бойовики не віддають тіло бійця АТО

Цинізм та наруга над загиблим: бойовики не віддають тіло бійця АТО

Тіло молодшого сержанта Дмитра Сискова, якого було вбито бойовиками “ДНР” 12 лютого, досі перебуває на непідконтрольній Україні стороні біля Бахмута, що на Донеччині.

12 лютого на Донбасі загинув молодший сержант 58-ої окремої мотопіхотної бригади 37-річний Дмитро Сисков, уродженець міста Чернігова, який служив на посаді командира відділення мотопіхотної роти одного з підрозділів 58-ї ОМПБр.

Як повідомляють побратими загиблого, того дня бойовики майже впритул підібрались до українських позицій, які хотіли захопити. Тоді вони й захопили в полон пораненого Дмитра.

“Він до останнього набою стримував противника, надаючи можливість побратимам зайняти позиції і вибити російського агресора. Пораненого тягнули полем, не надавши першої медичної допомоги. А потім нахабно заявили про його смерть. Підтвердженням цього є фото, які терористи надсилали побратимам загиблого, супроводжуючи жахливі світлини погрозами та приниженнями”, – повідомляють військові.

У бригаді додали, що за домовленістю тіло Дмитра Сискова бойовики мали передати ще 14 лютого та вони різко передумали та заявили, що віддають його 16 лютого.

Цинізм, наруга над загиблими, зневага та нахабство, порушення всіх правил та норм – це все, що може продемонструвати “рускій мір” заради піару та власної наживи. Сепаратисти йдуть по кістах загиблих воїнів, і не тільки українських, а й своїх,
– резюмували в 58-й ОМПБр.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close