Україна і світ

Чубаров розповів деталі захоплення Росією українського Криму

У четвер, 25 січня, в Оболонському суді столиці голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров виступив у справі про держзраду президента-втікача України Віктора Януковича.

Про це інформує кореспондент 24 Каналу Анжела Бубеляк.

Рефат Чубаров розповідав протягом кількох годин. Він закцентував свою увагу на подіях, які були перед початком російської збройної агресії у Криму.

Перших “зелених чоловічків” голова Меджлісу побачив у кабінеті голови тодішнього парламенту Криму Володимира Костянтинова. Тоді політики обговорювали перенесення сесії парламенту на пізніший час, оскільки вже не було кворуму.

“Я не знаю в Криму жодної ситуації до 27 лютого 2014 року, щоб була пролита кров за етнічно навмисне побудованим конфліктом. Оця вся інсинуація, нагнітання: фашисти, русскіх убивають, бандеровци. Це все було для того, щоб виправдати те, що зараз трапилося”, – зазначив Чубаров.

Нагадаємо, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав заяву президента Росії Володимира Путіна про повернення українських військових кораблів і літаків з окупованого Криму “принизливою подачкою” і закликає на неї не реагувати.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close