Компанії УкраїниУкраїна і світ

Чому варто познайомитись з молочною продукцією ТМ ЗАРОГ?
Чому варто познайомитись з молочною продукцією ТМ ЗАРОГ?

             Оскільки звучать в інформаційному полі України думки, що натуральної продукції виробленої тільки із коров’ячого  молока зовсім мало, заперечу, що виробники які дорожать своїм ім´ям намагаються робити саме натуральні молочні продукти. Серед них є великі виробники, добре знані. А я ж спробую переконати вас , що на Полтавщині в  Оржицькому  районі уже 4 роки діє цікаве і відповідальне молочне підприємство, яке робить якісні молочні продукти не зважаючи на труднощі: мало  якісної молочної сировини-створили власну ферму,  колектив заводу не спокушається на заміну молочного жиру рослинним,  принципово не закупляє дешевих стабілізаторів  подібних модифікованому крохмалю, не використовує штучних ароматизаторів та барвників.

            Скажете не дбає про прибуток? Ні, ми комерційне утворення, але хочемо знайти свого думаючого покупця, який піклується про  те, що споживає. Адже ми є те, що їмо, сказав ще Гіпократ.

            Хочу більш детальніше зупинитись на деяких продуктах.

            Хто коштував наше вершкове масло, не забуде свіжого горіхового присмаку і правильної консистенції, яка тане в роті , а не лоїться  коли  є фальшування рослинним жиром. Випускаємо його в невеликій кількості, тому свіжа виробка зразу ж йде в магазини.

           Наша сметана вирізняється чудовим кисломолочним смаком, бо виготовляється із свіжих вершків і ретельно підібраної найкращої закваски із Голандії. Густа 20%-ної жирності і вміру густа 15%-ної. Остання вважається з пониженим вмістом жиру, тому ложка в ній не повинна стояти, коли вона натуральна. А ось білку в ній дещо більше. Тому яка кому до вподоби. Кисломолочні продукти (кефір, ряжанка, йогурти) виготовляються із нормалізованого по жиру молока шляхом сквашування їх корисними культурними заквасками.

         Наприклад йогурти у нас «живі», тобто виготовлені без термізації на традиційних для йогурту заквасках, що включають болгарську паличку, про позитивний вплив якої на травлення людини говорив ще вчений Мєчніков. Він звернув увагу на те, що багато жителів Болгарії відрізняються великою тривалістю життя. І це довголіття є наслідком сприятливого впливу місцевого кислого молока-болгарської простокваші.

        Для  солодких йогуртів ми підібрали найкращі в Україні фруктові наповнювачі австрійсько-українського підприємства «АГРАНА» з Вінниці. В них не міститься модифікований крохмаль ( а тільки корисний пектин, що виготовляється із шкірки цитрусових). Пектин значно дорожчий, ніж крохмаль, тому і ціна  в тому числі наших йогуртів дещо вища. Також не кладемо ми «термоядерних»  барвників і ароматизаторів(це я називаю  так занадто насичені штучні аромати та барвники), які забивають природне сприйняття людиною їжі і шкодять здоров´ю. В складі нашого йогурту ви побачите натуральні барвники із червоного буряку, морквяного соку та натуральні аромати, які  АГРАНА вміє вловлювати на своєму обладнанні та повертати в продукт при виготовленні  фруктових композицій.

     Нещодавно ми запропонували своїм споживачам смачний і корисний солодкий десерт на основі ніжного кисломолочного сиру(творогу)  і різних смакових добавок: фруктового наповнювача полуниця-суниця, какао, кофе «Латте макіато» та ванілі на натуральній основі. В нього дещо малий строк реалізації-7 діб, зате збережена жива закваска, що перейшла туди разом із сиром. 

     На заключення хочу сказати, що підприємство створено на основі діючого успішного аграрного бізнесу  місцевих фермерів братів Горб , а очолює молокозавод заслужений працівник промисловості-Максимов В.О.

 Чому варто познайомитись з молочною продукцією ТМ ЗАРОГ?

Телефон заводу: (05357)91-9-11
Поштова адреса/адреса потужностей виробництва: 37740, Полтавська обл., Оржицький р-н, с. Заріг, вул. Миру, 24
Адреса сайту: www.zarog.ua


Начальник виробництва ТОВ «Оржицький молокозавод»-Максимов В.В.


Facebook
Close