Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Чому річниця депортації кримських татар не на часі у нашої влади

Чому річниця депортації кримських татар не на часі у нашої влади

У п’ятницю, 18 травня, проходять роковини депортації кримських татар, але в парламенті України чомусь ні слухом, ні духом про якісь заходи на честь річниці.

Таку думку висловив журналіст та заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR Айден Муждабаєв у прямому ефірі 24 Каналу.

Він зазначив, що напевне, у парламенті це не дуже модно – говорити про те, в чому немає ніяких досягнень.

Це як так званий синдром. Коли людина хвора, то всі стараються не звертати на нього увагу та вдають, що допомогти вони нічим не можуть, але в даному випадку допомогти кримським татарам можна, просто на цьому важко підняти свій репертуар, адже це не історія миттєвого успіху, це історія довгої і тяжкої боротьби,
– розповів Муждабаєв.

За словами журналіста, найбільшою підтримкою для кримськотатарського народу буде законне затвердження статусу кримських татар, як корінного народу України. 

Для цього потрібно проголосувати за цей закон в парламенті, внести зміни в конституцію, а також перейменувати АРК в кримськотатарську автономію, адже Крим це їхня єдина батьківщина і вони не мають іншої,
– сказав Муждабаєв.

Він також додав, що Україна має йти на світові арени, міжнародні організації і говорити про цю проблему кожного дня. Муждабаєв вважає, що це проблема всередині країни через те, що українці нічого серйозного не роблять для підтримки кримськотатарського народу.

 

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ