Україна і світ

Чому деякі справи НАБУ та САП досі не перейшли межу досудового розслідування

За останні 2 місяці антикорупційний прокурор Назар Холодницький жодного разу не написав у Facebook “далі буде”. А із 43 попередніх “далі буде” свою обіцянку виконав лише 34 рази.

Насправді діяльність нових антикорупційних силовиків це серйозна та цікава тема, бо на них великі сподівання. Вони – це Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП). Саме ці органи дозволяють собі затримувати сина Міністра внутрішніх справ або заступника Міністра оборони та багатьох інших дорогих владі підозрюваних.

З іншого боку, далеко не завжди розслідування цих органів рухаються тими темпами, які обіцяють їх керівники. Директор НАБУ часто і не без підставно скаржиться на суди, мовляв там їхні справи блокуються і лягають мертвим вантажем.

Та суди не єдина проблема в справах НАБУ та САП. Детективи все більше когось регулярно затримують і везуть до СІЗО, складається враження що робота кипить. Та після затримань у антикорупціонерів виникають проблеми. Є справи, в яких досудове розслідування мало вже давно скінчитися, проте правоохоронці не дуже поспішають з закриттям цих справ.

Це питання тоді вже не до судів, на які так антикорупціонери детективи, а питання до детективів, прокурорів та їх керівників.

Про деталі роботи головних антикорупційних структур – дивіться у програмі.

Джерело Телеканал новини «24»
30.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook