Україна і світ

Чим закінчиться справа Труханова?.. Ваша думка

Чим закінчиться справа Труханова?.. Ваша думка

14 лютого має відбутися судове засідання за справою мера Одеси Геннадія Труханова, і вона має бути відкритим. Чиновника підозрюють у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем – йдеться саме про ситуацію із заводом “Краян”, який було придбано за завищеними цінами нібито для потреб міської влади.

13 лютого стало відомо, що очільнику Одеси Геннадію Труханову і трьом його підлеглим НАБУ заочно оголосило підозру. Тоді всі фігуранти справи перебували за кордоном. 14 лютого Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана затримали в аеропорту “Борисполя”.

Як розповіла речниця НАБУ Дарина Манжура, прокурори для більшості підозрюваних будуть клопотати про затримання з альтернативою внесення застави від 10 до 50 мільйонів гривень.

До слова, сам Труханов заявив не має наміру ні від кого ховатися, а правда та закон перебувають на його боці.

“Як одеський міський голова, який двічі отримав вотум довіри від одеситів, я офіційно заявляю, що всі рішення, схвалені міською радою та виконавчим комітетом, відповідали і відповідають літері закону”, – підкреслив Труханов.

А як Ви вважаєте, чи буде справедливим суд на Трухановим і як завершиться ця справа. Беріть участь у відповідному опитуванні на сайті “24”.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close