Місто і регіон

Чим закінчилося судове засідання про відкриття переходу на залізничній станції Ніжин | Ніжин

16 березня у Ніжинському міськрайонному суді Чернігівської області о 14 годині відбулося судове засідання про відкриття переходу на залізничній станції Ніжин. 

Провадження у справі відкрите за позовом Богдана Олександра Романовича до Чайки Юрія Кириловича та Осовика Володимира Миколайовича про зобов’язання вчинити дії щодо облаштування переходу.  Відповідач на засідання суду не з`явився, бо перебував у відрядженні, замість себе ж направив довірену особу.  Також у судовій залі були присутні свідки (5 осіб похилого віку) та активісти- представники ГО «Мама-86» та «Дозір «Крук».

Позивач заявив вимоги до начальника станції м.Ніжин Чайки Юрія Кириловича, колишнього начальника Пд.-Зх. Залізниці Криволінійна Олексія Мефодійовича, та головного інженера, першого заступника Пд.-Зх. Залізниці Осовика Володимира Миколайовича про зобов’язання керівників залізниці відкрити перехід через 1-5 колії і вихід на автостанцію, зробити перехід регульованим по прикладу залізничного переїзду. При відсутності потягів – перехід має бути відкритий з 06:00 до 22:00. На думку позивача, саме в ці години є велика потреба для людей і така можливість є 100%. Також Богдан Олександр Романович волів стягнути з відповідачів моральну і матеріальну шкоду в розмірі 20 тисяч гривень, але в ході засідання заявив, що ладен відмовитися від матеріального аспекту, лишень би перехід було відкрито і люди мали змогу нормально добиратися до платформи № 2, а не щодня наражати себе на небезпеку.

Враховуючи відсутність деяких документів і потребу у допрацюванні справи, а також клопотання Чайки Ю.К. про відкладення розгляду справи, суд ухвалив рішення залучити юридичну особу, Державне Територіальне Об’єднання «Південно-Західна залізниця» м. Києва до розгляду справи, зобов’язавши їх надати пояснення,  і призначити нове судове засідання на 10 квітня 2017 року о 15 годині 30 хвилин.

Після засідання журналістам нашого сайту Богдан Олександр Романович надав наступний коментар: «Головна ціль  нашого позову – зробити полегшення людям похилого віку. Я сам часто ходжу тим мостом до колій, і бачу, як вони мучаються, падають… Я сам належу до такої категорії громадян і знаю, як це важко. Я хочу, щоб відкрили перехід через колії і ворота до автостанції.  Ви здивуєтеся, але ці так звані заходи безпеки призвели до ще більшої кількості жертв і смертельних випадків на вокзалі, ніж було до закриття переходу до платформи № 2 через 1-5 колії.»

Представник відповідача відмовився від надання будь-яких коментарів. Сподіваємося, що наступне засідання нарешті зрушить цю справу з місця, а представники Феміди у нашому місці винесуть справедливий вирок.

Вікторія Басанько

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!