Україна і світ

Чим загрожує Україні відновлення контактів НАТО і Росії: версія військового

Чим загрожує Україні відновлення контактів НАТО і Росії: версія військового

У можливому відновленні контактів по військових каналах між НАТО і Росією немає загроз для України. Зараз між Вашингтоном і Москвою йде протистояння, і Кремль не піде з розпростертими обіймами назустріч Заходу.

Таку думку сайту “24” висловив військовий експерт Олег Жданов.

За словами фахівця, на Заході сьогодні вважають, що головне – не втратити повний контакт з Москвою. Адже Росія йде в напрямку того, аби закритися залізною завісою – з огляду на її заяви, зокрема про ядерні удари по країнам Заходу.

Відновлення співробітництва НАТО з Росією обмежиться конференціями, зустрічами, переговорами. Навряд чи на цих зустрічах найближчим часом ми побачимо представників російських збройних сил – підрозділів, які беруть участь у спільних навчаннях з НАТО,
– вважає Жданов.

При цьому, зауважує експерт, РФ зацікавлена в одному: в технологіях НАТО і тактиці ведення бойових дій.

Росія кожного разу кусає лікті, коли бачить озброєння, яке демонструють країни НАТО. А уявіть реакцію Москви, якщо США будуть демонструвати лазерні гармати, які вони встановлюють на авіаносці? Або на ізраїльські безпілотники і бойові літаки шостого покоління?
– наголошує Олег Жданов.

Водночас, як вважає військовий, якщо така пропозиція від НАТО буде, то Росія не відреагує на неї, оскільки наразі між США і РФ йде протистояння: хто кого переборе. Хоча в США аргументи сьогодні сильніші. Ключовий момент у відносинах між Вашингтоном і Москвою настане 2 лютого 2018 року, коли США оприлюднять персональні санкційні списки російських чиновників і бізнесменів, близьких до Кремля. Тому в Росії зараз напруга, плюс після іміджевого удару зв’язку з відстороненням її від Олімпіади-2018.

Нагадаємо, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс відновить контакти з Росією по військових каналах. Водночас Єнс Столтенберг запевнив, що НАТО і надалі перебуває у конфронтацією з Росією і припускає, що вона лише посилюватиметься.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook