Україна і світ

Чим Росія буде лякати українців перед виборами: відповідь екс-депутата Держдуми

Чим Росія буде лякати українців перед виборами: відповідь екс-депутата Держдуми

Перед парламентськими і президентськими виборами в Україні на початку 2019 року Росія буде активно лякати українців загрозою військової ескалації, аби схилити їх до “правильного” вибору.

Таку думку висловив колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов, передає “Главред”.

Він зауважив, що Кремль через своїх агентів впливу зробить усе для того, щоб при владі в Україні не опинилися люди, здатні провести ефективні та позитивні реформи. 

Росія буде активно лякати українців, що їм треба зробити “правильний” вибір, тому що “неправильний вибір” нібито буде означати військову ескалацію (я не вірю, що Путін на неї реально піде),
– зазначив політик.

На його думку, Москва всерйоз не розраховує, що в Україні можна домогтися обрання проросійського президента або створити проросійську більшість у Верховній Раді.

“Демонстративна підтримка людей типу Медведчука є банальним відволікаючим маневром. Основний інтерес Росії – щоб на чолі України були люди корумповані та недієздатні, які б боролися один з одним і які б не змогли привести Україну до процвітання”, – сказав Пономарьов.

За його словам, головне завдання Кремля – в короткостроковому режимі показувати росіянам, що революція не може призвести до позитивних змін. Водночас, у довгостроковій перспективі – щоб українці самі втомилися від того, що відбувається і попросилися під  так зване крило Москви, а для цього потрібно “чим гірше, тим краще”.

Пономарьов підкреслив, що Росія має технічну можливість розпочати широкомасштабну війну проти України. Проте, на його думку, вона найближчим часом не буде вдаватися до відкритої агресії.

“Тож при технічній можливості я у сценарій широкомасштабної війни, принаймні, до кінця наступного року, поки не пройдуть всі вибори, не вірю абсолютно”, – наголосив екс-депутат Держдуми.

Нагадаємо, чергові вибори Президента України заплановані на 31 березня 2019 року. Восени 2019 року заплановані чергові вибори до Верховної Ради.

Джерело Телеканал новини «24»
14.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: