Новини Чернігова

Чи є шанс отримати кредит з поганою кредитною історією?

Чи є шанс отримати кредит з поганою кредитною історією?

Імідж*

Перш ніж брати кредит взагалі, слід пам'ятати, що всі дані по його поверненню будуть занесені в БКІ – бюро кредитних історій. Ця інформація буде зберігатися там 10 років, і якщо з яких-небудь причин людина допускав прострочення і створював проблеми кредитують організаціям, це відіб'ється на шансах отримати кредит протягом вказаного терміну.

Тому слід дуже виважено ставитися до кредитних відносин, щоб не створити собі погану славу на ринку позик.

Якщо банки відмовляються видати новий кредит, посилаючись на погану кредитну історію, вихід все одно є. Поправити свою статистику позичальник може, скориставшись послугами мікрокредитування онлайн. Їх надають фінансові організації, на кшталт онлайн-сервісу https://kachay.com.ua. Це звичайний сайт, де є зручний калькулятор розрахунку сум кредиту при виборі терміну погашення. Особливості онлайн мікрокредитування позичальників з поганою кредитною історією будуть розглянуті в цьому огляді.

Що псує кредитну історію?

Одноразові прострочення по кредиту зазвичай нікого не насторожують. Але якщо їх було кілька, більшість банківських установ вже задумаються про доцільність надавати кредит. Потрапити в чорний список можна, припустивши:

– кілька багатоденних прострочень;

– махінації з майном, наданим в заставу;

– судові розгляди про стягнення боргу.

Що цікаво, зіпсувати кредитну історію можуть навіть кілька кредитів, які були погашені достроково. Не дивно, адже банк зацікавлений отримати весь основний борг, а не тільки тіло кредиту.

Як виправити кредитну історію?

Як це не парадоксально, виправити статистику можна лише одним способом – взявши новий кредит і благополучно повернувши його. А за ним ще раз, для переконливості. Але як це зробити, якщо банки не дають позики? Можна легко взяти мікрокредит на карту онлайн.

Чи є шанс отримати кредит з поганою кредитною історією?

Процедура онлайн-кредитування і її переваги

Отримати кредит на карту простіше простого. Все що потрібно мати при собі, це паспорт і ІПН. А також карту будь-якого українського банку і вихід в інтернет. Процес оформлення і отримання кредиту гранично простий і не займе більше 10 хвилин. Послідовність така:

– зайти на сервіс і вибрати умови кредитування – суму і термін погашення;

– зареєструватися на сайті і заповнити заявку на кредит;

– відправити заявку і дочекатися відповіді від системи;

– підписати договір в електронному вигляді;

– отримати гроші на карту банку.

Одним з основних принципів інтернет-кредитування є довіра до позичальника. Мікрофінансові компанії не вимагають довідок про доходи і набагато лояльніше ставляться до клієнтів з поганою історією, фактично даючи їм шанс виправити зіпсовану статистику.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: