Місто і регіон

Чи не змусять постраждалих підприємців встановлювати контейнери за «золоту» вартість | Ніжин

Торгові місця підприємців ніжинського комунального ринку, за словами поліції, знищені сірником, який впав під час грабежу. Але вже не ця правда, в яку мало хто вірить, хвилює людей, які отримали збитків близько на мільйон, їх цікавить – як здійснювати торгівлю далі. Саме це питання було піднято під час засідання робочої групи по комунальному ринку 7 квітня.

Керівник підприємства Анатолій Вершняк зазначив, що до цієї неприємної події, підприємцям був представлений перспективний план. Але за словами підприємців з ним вони не ознайомлені. Тож, керівник, показав заступнику міського голови Григорію Олійнику ескізи контейнерів надані фірмою «Аспор».

Слідкуючи за такими діями, підприємці згадали засідання житлово-комунальної комісії, зібране після пожежі на комринку, на якій протокольно було записано, що підприємців не будуть змушувати встановлювати контейнери за дорогими ескізами ринку.

 

«У нас було питання: якщо буде робитись реконструкція, то за чий рахунок? Чого погорільцям комунальний ринок не може виділити якісь кошти», – запитали підприємці.

Григорій Олійник зауважив, що це питання вже розглядалось на минулій нараді, де була розглянута можливість виділеня матеріальної допомоги підприємцям, що постраждали внаслідок пожежі.

Анатолій Вершняк підтвердив, що над цим питанням йде робота: «Повинні бути підстави для виділення цих коштів, якесь рішення прийняте владою. Такі пропозиції будуть подані на наступне засідання виконкому.»

Що ж до інших підприємців, то за їх словами, у них також немає багатотисячної суми на встановлення нових контейнерів. Та і рентабельного сенсу вони не бачать у їх встановлені, адже ті не будуть рахуватись за їх власність. Бо ж, навіть якщо захочуть піти за собою контейнери не потягнуть.

«Кінцевого рішення не прийнято. Тільки зараз для обговорення з’явилась схема. Вона потребує узгодження з усіх сторін. Ніжинською міською радою затверджено макет цих малих архітектурних форм, і їм потрібно слідувати. Підприємство візьме на себе розроблення схеми і погодження матеріалів, з яких контейнери будуть зроблені», – зазначив директор комунального ринку.

«Людям потрібно допомагати вже зараз, і варіантів допомоги багато. Їх треба розглядати з людьми. Територія за вами і контроль за вами», – звернувся до керівника підприємства заступник міського голови.

8 квітня між підприємцями та Анатолієм Вершняком відбудеться діалог, де має вирішитись, що підприємцям робити сьогодні і як діяти далі.

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close