Місто і регіон

Чи можна купатися у чернігівських фонтанах?

У спеку чернігівські фонтани стають не лише декоративною окрасою міста, а й басейном для малечі. Та чи безпечне таке купання?

Чи можна купатися у чернігівських фонтанах?Медики стверджують, що різке охолодження може значно зашкодити організму. Є питання і щодо якості води.

«Час Чернігівський» про безпечність водограїв в обласному центрі поцікавився у керівника фірми (ТОВ «Строй Інвест Буд»), що обслуговує їх,  Романа Плеканчука :

Чи можна купатися у чернігівських фонтанах?

У фонтанах Чернігова вода з водопроводу. Постійно беруться проби на рівень рН. Втім, купатися у ній не можна. Адже, щоб вода не цвіла, проводять дезинфекцію, а ті хімічні речовини не є корисними. Крім того, до чаші потрапляє сміття, часто там купаються тварини та безхатьки. У фонтанах легко травмуватися. Найбезпечніший — пішохідний. Чаша там схована і вода не застоюється.

Біля музичного фонтану встановлена табличка, де зазначено, що купатися заборонено. Скоро таке ж звернення з’явиться і в парку афганців. Останнім часом там дуже багато дітей у воді і батьки чомусь це дозволяють

cntime.cn.ua

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close