Україна і світ

Чи готові Ви вийти на антикорупційний Майдан через атаку на НАБУ?

Чи готові Ви вийти на антикорупційний Майдан через атаку на НАБУ?

На НАБУ здійснюється цілеспрямована атака. Більше того, провладна більшість намагається позбутися ще й незалежного голови Антикорупційного комітету Єгора Соболєва. Як ви вважаєте, чи не переходить межу провладна більшість?

НАБУ заявляє, що 29 листопада Генпрокуратурою була зірвана спільна з ФБР спецоперація НАБУ щодо корупції в Державній міграційній службі. Луценко ж різко розкритикував методи НАБУ (агент працював під прикриттям, з прихованими записувальними засобами), хоча такі ж методи використовувалися в “бурштиновій справі”, яку визнали успішною.

Президент Порошенко називає це все “міжвідомчим конфліктом”. Однак директор НАБУ заявляє, що ніякої “війни” немає, насправді влада намагається “вбити” антикорупційні органи.

Днями депутати від БПП та “Народного фронту” зареєстрували в Раді законопроект, який дозволяє парламенту більшістю голосів без аудиту звільнити директора антикорупційного бюро. Однак 7 грудня законопроект №7362 все ж зняли з порядку денного.

А в середу, 6 грудня, члени Антикорупційного комітету Ради рекомендували звільнити з посади голову комітету Єгора Соболєва.

На захист НАБУ виступили преставники ФБР, Євросоюзу, МВФ, а США навіть пригрозили скоротити всю державну допомогу уряду України у випадку звільнення голів антикорупційних органів.

Що Ви думаєте про цю ситуацію? Чи готові ви вийти на антикорупційний Майдан, щоб захистити українські незалежні антикорупційні органи і не дати зупинити боротьбу з корупцією в країні?

Джерело Телеканал новини «24»
07.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook