Місто і регіон

Чи дійсно “доступні ліки” на Чернігівщині – доступні? | Ніжин

На Чернігівщині доступні ліки отримали майже 145 тисяч жителівПро це повідомили в прес-службі ОДА.

109 аптечних закладів продовжують реалізовувати в області медичні препарати за урядовою програмою «Доступні ліки». Відповідно до цієї програми, пацієнти за спеціальним рецептом лікаря можуть отримувати медикаменти безкоштовно або з незначною доплатою. Від початку дії програми виписано майже 145 тисяч таких рецептів. Сума компенсації вартості ліків аптечним установам склала понад 4 мільйони 200 тисяч гривень. Всього ж на рік по області на це передбачено 13 мільйонів гривень.

При цьому в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації зазначають, що з травня збільшено ліміти фінансування програми по районах. До реєстру «Доступних ліків» внесено 157 торгових найменувань лікарських засобів: 127 з них — від серцево-судинних захворювань, 24 — від цукрового діабету ІІ типу та 6 — від бронхіальної астми. Сорок п’ять із зареєстрованих препаратів — іноземного виробництва. Реалізація програми «Доступні ліки» триває.

 Джерело – Високий Вал

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
11.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!