Новини Чернігова

Чернігівським школярам допомогають визначитися з професією

Профорієнтаційний проект під такою назвою реалізує служба зайнятості з метою надання допомоги школярам у виборі майбутньої професії.

У його рамках проводять інтерактивні профуроки «Світ професій: погляд у майбутнє» та «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху». Фахівці служби зайнятості наголошують, що популярні серед молоді професії не завжди мають попит і є затребуваними на ринку праці. Отже, вибираючи професійне майбутнє, необхідно враховувати низку факторів – власні побажання, психологічні особливості, здібності та нахили, а також, що не менш важливо, затребуваність професії на сучасному ринку праці. Для кращого сприйняття інформації школярам демонструють слайди та відеоролики профорієнтаційного спрямування.

Крім того, юнакам і дівчатам пропонують відвідати центр зайнятості та пройти тестування на професійну спрямованість, за результатами якого можна визначити сферу професійних інтересів, необхідність розвитку певних професійно-важливих якостей, скласти особистісну характеристику. Це допоможе обрати професію до душі, побудувати вдалу професійну кар’єру, стати професіоналом своєї справи й успішною людиною.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
15.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook