Новини Чернігова

Чернігівські біатлоністи невдало виступили на 1 етапі Кубка IBU

Вчора, 23 листопада, в норвезькому Шушені стартував новий біатлонний сезон.

Першими на трасу вийшли чоловіки – другий ешелон світового рейтингу – для участі в спринтерській гонці першого етапу Кубка IBU.

Збірна України на 80% складається з чернігівських біатлоністів – 4 з 5. Але кількість в якість не переросла, пише 0462.ua.

Краще за інших виступив 22-річний Антон Мигда. Але і він з 1 промахом поступився чемпіону майже 2 хвилини і посів 33-е місце.

Максим Івко і Тарас Лесюк влаштували синхронну біатлонну гонку. Вони однаково часто промахувалися (1 + 2), показали майже ідентичну швидкість на трасі (різниця на фініші склала півсекунди) і посіли 44-е і 45-е місця відповідно.

Андрій Доценко допустив 4 промахи і фінішував на 54-му рядку.

У жіночій програмі чернігівських біатлоністок не було.

За словами тренера чоловічої збірної Олександра Біланенко, спортсмени на даний момент ще не зовсім готові в плані швидкості – не «розбігалися». Невдалу стрільбу він пояснив складними погодними умовами.

А вже в неділю, 26 листопада, пройдуть перші гонки першого етапу Кубка Світу – змішані естафети. Там очікується виступ чернігівців Артема Прими, Сергія Семенова, Ірини Варвинець.