Новини Чернігова

Чернігівська «Десна» у рівному поєдинку поступилася «Динамо». ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні, 29 листопада в матчі ¼ Кубка України з футболу чернігівська «Десна» із рахунком 0:2 поступилася київському «Динамо».

Понад 11 тисяч глядачів, які прийшли подивитись матч, стали свідками напруженої і рівної гри: чернігівці нічим не поступалися іменитим суперникам.

«Десна» активніше почала матч, але вже на 6 хвилині гол забив «динамівець» Денис Гармаш. «Десна» знайшла сили забити у відповідь, однак гол не зарахував суддя.

В другому таймі чернігівська команда продовжувала атакувати, однак під завісу матчу пропустила у власні ворота: у доданий до другого тайму час відзначився Назарій Русин.

Також гра запам’яталася й численними фанатськими витівками: кілька разів уболівальники вибігали на поле.

Футболістів «Десни» чернігівці проводжали з поля оплесками і вигуками «Молодці».

Десна (Чернігів) – Динамо (Київ) 0:2

Голи: Гармаш, 8, Русин,90

Десна: Махновський, Мостовий, Чорноморець, Братков, Мельник, Парцванія, Коберідзе, Чепурненко, Олійник (Картушов, 69), Філіппов, Арвеладзе (Волков, 79). Запасні: Шевченко, Жук, Банасевич, Кірієнко, Картушов, Щедраков, Волков. Головний тренер: Олександр Рябоконь

Динамо: Бущан, Пантіч, Шепелєв, Мораес (Русин, 83), Гармаш, Піваріч, Буяльський, Шапаренко, Кадар, Мбокані (Беседін, 65), Кедзьора. Запасні: Коваль, Корзун, Гусєв, Хачеріді, Беседін, Миколенко, Русин. Головний тренер: Олександр Хацкевич.