Місто і регіон

Чернігівщина продовжує «завалювати» Авдіївку непотрібною допомогою. ВІДЕО | Ніжин

 У прифронтову Авдіївку з усієї України з початку лютого впродовж трьох тижнів активно прибували гуманітарні вантажі. Однак на сьогодні, за повідомленнями регіональних ЗМІ, жителі прифронтової зони вже мають все необхідне.

Як повідомлялося, на розподільчих складах лишаються тонни води, кілограми цукерок, мішки з овочами та крупами. Деякі містяни продають отримані харчі на ринку, аби заробити гроші.

Свого часу заступник керівника міської військово-цивільної адміністрації Роман Шахов розповів, що в критичний момент, коли не було ні світла, ні води, ані тепла – українці врятували Авдіївку. Проте тепер потреби в такій підтримці вже немає.

Проте, чи то не знаючи ситуації в Авдіївці, чи з інших причин, сіверяни активно продовжують надсилати туди допомогу.

Зокрема, протягом двох тижнів у Новгороді-Сіверському збирали допомогу для жителів Авдіївки. Люди з 12 сіл району назносили більше 600 кілограмів  продуктів харчування та необхідних речей.

Детальніше у сюжеті:

 

 

Варвинські волонтери теж не лишилися сторонь і також доправили вантаж гуманітарної допомоги жителям м. Авдіївки Донецької області. За сприянням небайдужих громадян до чужого лиха зібрано теплі речі, продукти харчування, предмети гігієни, кошти та інше. Подібні акції пройшли і нині проходять чи не в кожному районі області.

Тож, чому люди продовжують віддавати свої гроші та речі, які потім продаються на базарі – не зрозуміло.

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!