Місто і регіон

Чернігівщина не готова до ремонту доріг | Ніжин

 За інформацією радника голови Дніпропетровської ОДА Юрія Голика, згідно з цією діаграмою можна відстежити фактичну готовність кожної області до дорожніх робіт на 2017 рік.

Готовність регіональних підрозділів Укравтодору до ремонту або будівництва нових доріг по областях, згідно з інформацією обов’язкової системи тендерів Prozorro «Цю діаграму можна назвати інакше: в якій області наскільки глибоко провели всі підготовчі роботи (а їх безліч), процедури й оголосили всі торги щодо доріг Укравтодору, до яких ОДА прямого стосунку не має, але цього року методологічно допомагає цієї чудової організації. Ну або так: яка з областей наскільки підготувала великі (це ключове слово) дорожньо-будівельні компанії до роботи на дорогах Укравтодору. Повірте, в будь-якій інтерпретації це потребує єзуїтської спритності, щоб дотриматися всіх бюрократичних норм, пройти всі узгодження і вийти на саму процедуру ще в лютому, а не в жовтні, як це було завжди до цього моменту раніше. Ступінь адекватності кожної області видно на фото», — пише радник на своїй сторінці у Facebook.

cheline

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!