Новини Чернігова

Чернігівців закликають долучитися до обговорень щодо нового вигляду Алеї Героїв

Чернігівців закликають долучитися до обговорень щодо нового вигляду Алеї Героїв

Питання реконструкції Алеї Героїв вже багато часу є спірним і таким, яке непокоїть не тільки більшість містян, але й громадських активістів.

Останні створили ініціативну групу «Вал Ідей», до якої входять історики, архітектори та інші небайдужі чернігівці, які хочуть перетворити своє рідне місто на справжню туристичну «Мекку» з європейським «обличчям».

«В усіх демократичних країнах участь містян у розвитку міста посилюється за рахунок опитувань, анкетувань та публічних обговорень. Особливо коли мова йде про такі життєво важливі речі, як публічний простір. У нас же готовність чиновників слухати думку людей зникає одразу після виборів», – повідомляють активісти «Валу Ідей» на своїй сторінці у Facebook.

Саме тому вони вирішили залучити чернігівців до участі в обговоренні щодо майбутнього вигляду Алеї Героїв.

«Що ми можемо зараз? Провести опитування через соціальні мережі. Нам дуже цікаво почути думки та побажання містян щодо того, якою б вони хотіли бачити Алею Героїв? Що б ви там хотіли бачити?

Або просто опишіть, як ви зазвичай проводили там свій час? Що вам там подобалось? Що не подобалось?

Також висловлюйте думки щодо запропонованого проекту реконструкції Алеї (до речі, з ним можна ознайомитись тут: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/10345).

Нам цікаві будь-які думки! Долучайтесь!» – закликають активісти «Валу Ідей».
 

Свої варіанти та пропозиції можна залишати на сторінці «Вал Ідей» під цією статтею.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.02.2018

Facebook
Close