Новини Чернігова

Чернігівці пропонують організувати дорожній рух біля ТРЦ “Hollywood” по-іншому

Чернігівці пропонують організувати дорожній рух біля ТРЦ "Hollywood" по-іншому

У Чернігові однією з найбільш завантажених ділянок дороги є вулиця 77-ї Гвардійської Дивізії, на якій розташований ТРЦ "Hollywood".

Чернігівці навіть створювали петиції, аби встановити додаткові світлофори, адже перетнути дорогу біля торгово-розважального центру досить проблематично.

Так, вчора, 29 листопада, на сайті електронних звернень з’явилася петиція, у якій пропонується варіант облаштування руху на цій ділянці.

Її автор Олексій Бережний пропонує такі заходи з організації дорожнього руху:

1. Прибрати нерегульований пішохідний перехід навпроти ТРЦ "Hollywood". А пішоходам користуватися безпечними регульованими пішохідними переходами по вул. 1-ого Травня, та вул. Київська. Вони знаходяться за 200 м праворуч та ліворуч від нерегульованого пішохідного переходу.

2. По вул. 77-ої Гвардійської Дивізії від вул 1-ого Травня до вул. Київська облаштувати роздільну смугу (встановлення бетонних блоків або невеликого за шириною газону з металевим огородженням). Це спонукатиме пішоходів переходити дорогу у відведених для цього місцях. А також попереджуватиме порушення ПДР водіями, які виконують поворот у недозволених напрямках. (зменшення лобових ДТП) Водіям, які рухаються з вул. Київська пропонується здійснювати розворот на перехресті вул 1-ого Травня та безпечно заїжджати до парковки ТРЦ "Hollywood".

3. Вивчити автомобільні потоки по всім напрямкам руху, та збільшити пропускну здатність світлофорів у необхідних напрямках (збільшити тривалість зеленого світла).

4. Звернутися до Управління Поліції з проханням виділити окремий патруль, який би забезпечував безпеку дорожнього руху у даному районі, особливо у святкові дня, коли відвідуваність ТРЦ найбільша.

Наразі звернення підтримали 9 користувачів. Для розгляду петиції потрібно щонайменше 250 підписів. Ознайомитись з текстом та підтримати її можна ТУТ.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook