Місто і регіон

Чернігівці “оголосили” Президенту України імпічмент | Ніжин

Чернігівці вимагають від депутатів Верховної Ради ініціювати створення тимчасової слідчої комісії про військові і корупційнi злочини Президента України Петра Порошенка.

Петиція з відповідним зверненням з`явилася на сайті Чернігівської міської ради.

«На підставі матеріалів комісії вимагаємо негайного дострокового припинення повноважень (народного імпічменту) Петра Олексійовича, який не виправдав довіру населення», – зазначає автор Анатолій Панченко.

 

 

Людей обурює, що збройний конфлікт на Сході України почався в квітні 2014 року і триває до сьогоднішнього дня.

 

«Суперечки навколо конфлікту ведуться на тлі загибелі десятків тисяч наших солдат, яких посилають на вірну смерть. За даними ООН, на 30 вересня 2016 р. жертвами конфлікту на Україні є 31 805 осіб: 9 574 загиблих (включаючи цивільне населення, українських силовиків, повстанців), 22 231 постраждалих, 1,5 млн втекли в інші країни», – наголошує у своєму повідомленні автор.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗА ГРОШІ ЧИ ЗА ІДЕЮ: У ЧЕРНІГОВІ РОЗПОЧАЛИСЯ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ. ВІДЕО

 

По-друге, чернігівець звертає увагу на підприємницьку діяльність Порошенка.

«Відповідно до ст. 103 Конституції України президент не може займатися підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку. Бізнес Порошенко, навіть в даний важкий для країни час, становить багатогалузевий холдинг, в який входять кондитерські корпорації, комунікації, ЗМІ та ін. активи. Недавнє закриття фабрики “Roshen” в м. Липецьк є лише спробою відведення уваги, тому що компанію чекає зміна бренду та подальша реалізація продукції на території Росії», – підкреслюється у петиції.

До кінця збору підписів залишилося 30 днів. Станом на сьогодні, 14 березня, петицію підписало 6 осіб, з 250 необхідних. Підтримати ініціативу можна тут.

val.ua

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!