Новини Чернігова

Чернігів без світла і телебачення: міськрада розбирала причину енергетичних аварій

Минулої п’ятниці ввечері в центрі міста відмовились працювати ліхтарі, а відтак парками і скверами чернігівці блукали в суцільній темряві.

«На фонтанах було пошкодження будівельною організацією кабельної лінії, це була аварійна ситуація пошкодження обладнання, зауваження виявили, усунули неполадки», — розповідає заступник головного інженера Чернігівських міських електричних мереж Андрій Трутень.

Не встигли усунути цю поломку, вже в неділю ввечері трапилася ще одна – неподалік вокзалу, в районі кругу. Світло вимкнулось і тут. Аварія електромереж зачепила не лише квартири чернігівців, а й дала збій у роботі телевежі, а відтак у Чернігові й області пропало теле- і радіомовлення. Керівництво Чернігівського радіотелевізійного центру зазначило, що таке у них трапляється вдруге за всю історію чернігівської телевежі, а тому швидко зреагувати підприємству не вдалося. Чернігівці у соцмережах із цього приводу залишили доволі емоційні коментарі.

«Оце сидять люди дома, тут (вибачте) ху… – танки вже на кордоні, тут бац – один козачок фігаре підстанцію біля телевежі, тут бац – у телевізійників немає навіть генераторів, щоб доповісти людям, що війна під боком і що робити. В ХХІ столітті вирубати телевізор та освітлення – це посміховисько. 40 хвилин минуло, а вони не можуть завести генератор або сповістити населення, що це все тимчасові незручності і що все нормально».

На щотижневій ранковій нараді в мерії «Чернігівські електричні мережі» та КП «Міськсвітло» доповідали очільнику міста Владиславу Атрошенку про збій у роботі енергетичної системи обласного центру. Обидва відзвітували, що аварійна ситуація нині усунена. Але за три дні ці енергетичні підприємства, які, до речі, мають різних власників, отримали неприємний осад від спілкування, тож КП «Міськсвітло» просто на нараді звинуватило Чернігівські електричні мережі в безвідповідальній роботі, бо начебто ті не повідомляють завчасно ні про ремонтні роботи, ні про аварії. А відтак ліквідувати оперативно наслідки пошкоджень неможливо.

«Вмикати вони, звісно, почали, але дуже довго, і люди обурювались. На кол-центр було багато звернень мешканців, хотілося б, щоб усі роботи були спільними. Щоб вони завчасно нас попереджали, що в них є аварія, і тоді наш диспетчер телефонував би на кол-центр, була б по-іншому ситуація вирішена», — зазначає директор КП «Міськсвітло» В’ячеслав Николенко.

«Мене як мера ситуація не влаштовує, працювати більше неможливо. Це якісь космічні люди – де ви жили, де виховувалися, який у вас досвід роботи? Я взагалі не уявляю», — зауважує чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Міський голова, заслухавши обох представників енергетичних підприємств, ініціював питання передачі всіх електромереж міста на баланс КП «Міськсвітло». Чим закінчиться ця спірна ситуація – покаже час.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
13.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook